Pomôžeme vám ochrániť to najdôležitejšie.

Patríme medzi popredných lídrov v oblasti technickej bezpečnosti objektov na Slovensku. Vďaka nášmu tímu, know-how a vyše dvom dekádam skúseností sme si získali dôveru množstva klientov, medzi ktorých patria aj najväčšie spoločnosti na Slovensku. Zverte ochranu toho najdôležitejšieho do rúk jednotky na trhu.

Bezpečnosť budov už dávno nemá len fyzický charakter. Dnešné systémy sa stávajú čoraz viac sofistikovanejšími a inteligentnejšími. Aj naše služby sme diverzifikovali a vďaka využitiu smart technológií a vlastného vývoja softvérových riešení dokážeme ponúknuť komplexné riešenia v oblasti inteligentnej bezpečnosti objektov. Dokážeme všetky bezpečnostné, dochádzkové, protipožiarne či kamerové systémy mať pod dohľadom jedného systému. Tam však nekončíme. Jedným z pilierov úspechu je aj naše stabilné servisné zázemie, s ktorým vyriešime akýkoľvek problém kedykoľvek a v ktorejkoľvek časti Slovenska.

Tak ako naše riešenia, tak aj technológie a komponenty, ktoré využívame sú na svetovej úrovni. Spolupracujeme výlučne s dlhoročne etablovanými výrobcami.

Využívame technológie a komponenty od etablovaných výrobcov na svetovej úrovni.

Využívame vysoko spoľahlivé technológie a systémy

Elektrická zabezpečovacia signalizácia EZS

  • MB Secure (Honeywell)
  • Galaxy
  • Aritech

Kamerové systémy – priemyselná televízia PTV / CCTV

Prístupové systémy - systémy kontroly vstupu SKV